efe bilgisistem
google+ facebook
hakkımızda   hizmetlerimiz   sosyal sorumluluk   insan kaynakları   iletişim  
 
 hizmetler
 
 
 duyurular 
 
 Ayvalık Zeytin Hasat Günleri 
 ABİS ile AYVALIK dayız. 
 Satış Pazarlama Uzmanı 
 Yazılım Uzmanı 
 
 ziyaretçiler
 şuanki ziyaretçi
 günlük ziyaretçi
 günlük ziyaret
 toplam ziyaretçi 98804 
 toplam ziyaret 218803 
   
 

 


Kurumsal Hizmetler:
Firmanızda uygulamak istediğiniz yazılım projeniz olabilir, yada web sitenizi yenilemek isteyebilirsiniz. 
İşletmeniz ufak, orta veya büyük çaplı da olsa dışarıdan danışmanlık ve teknik destek hizmeti almak isteyebilirsiniz.
Markanız veya işletmenize kurumsal bir yüz kazandırmak için kurumsal kimlik çalışması isteyebilirsiniz. Örn.(Logo, Kartvizit, Tabela, vb.)
Fuara katılım yapacaksanız fuar için kurumsal çalışmalar ihtiyacınız doğabilir. Örn: (Stand tasarım, Katalog, Broşür, Promosyon Ürünleri, Rolap vb. Grafik çalışma ve uygulama.)

Yazılım Hizmetleri:

Teknoloji ve Otomasyon yazılımları olarak; mümkün olan en basit kullanıma sahip uygulamalar geliştirir ve üretiriz. Yaptığımız yazılımlarda genel olarak sadece bilgisayar yazılımı değil yanında programlarımız için işlem yapıcı, kontrol edici ve kullanımı kolaylaştıracak cihazları da tasarlar, temin eder veya üreterek kullanırız.

Çalışmalarımızda farklı uygulamalar geliştirerek çözüm üretiriz. Yapmış olduğumuz Emprime ve Nakış üretim takip sistemleri, sektör olarak iki alanda olsa da alt yapı olarak her sektörde kullanılabilecek bir sistem olarak tasarlanmıştır. Hedef olarak Üretim takibi, otomasyon sistemi ile birleştirilerek üretim bilgilerini bilgisayarın toplaması sağlanmış ve internet tabanlı tasarlanarak her yerden ulaşılabilir olarak hazırlanmıştır.
Firmanızda yaptığınız işleri uygun koşullarda internet üzerinde her yerden kullanabilmenizi sağlayacak internet tabanlı uygulamalar geliştiririz. Hatta, iş yeri ve evinizde bulunan elektrikli cihazlarınızın internet üzerinden kontrolünü de sağlarız. İnternet alanında sınır tanımadan uygulama geliştirebilir ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretebiliriz.

Yazılım alanında internet uygulamaları söz konusu olunca ilk akla gelen; firmaların web sayfaları olarak adlandırılan elektronik tanıtım broşürleridir. Firma bilgileri, ürün kataloğu, ulaşım, iş başvurusu, elektronik ticaret, ve benzeri uygulamalar en çok karşılaşılan internet uygulamalarıdır. Bu konularda sizlere gerekli tasarım ve uygulama hizmetini sağlamak da görevlerimiz arasında bulunmaktadır.

IT Danışmanlığı Teknik Destek Hizmetleri:
Firmanızda Bilgisayar ve bileşenleri ile ilgili sorunlarınız olduğunda yada sorunlarınız olmaması için ihtiyaç duyduğunuz teknik destek hizmetini sağlıyoruz. Yaptıklarımız arasında Kurumsal Network çözümleri, PC ihtiyaçlarınızın karşılanması, gerekli sistem kurulumları, Bilgi güvenliği yapılandırılması, Noktalar arası veri transfer sistemlerinin oluşturulması, Mağazacılık ve Restoran otomasyonları kurulum ve desteğinin sağlanması, Yeni kurulacak veya yenilenecek sistemlerinizde ihtiyaçlarınızın doğru şekilde yapılandırılması için danışmanlık, temin ve kurulumu sağlamak. Kendi firmamız için gösterdiğimiz gerekli maddi ve manevi hassasiyeti, uygun yapılandırma, donanım ve yazılım ihtiyaçlarından oluşabilecek en iyi performans ve mümkün olan en düşük fiyat garantisiyle bizim için son derece değerli olan müşterilerimize de sunmak.