efe bilgisistem
google+ facebook
hakkımızda   hizmetlerimiz   sosyal sorumluluk   insan kaynakları   iletişim  
 
 hizmetler
 
 
 duyurular 
 
 Ayvalık Zeytin Hasat Günleri 
 ABİS ile AYVALIK dayız. 
 Satış Pazarlama Uzmanı 
 Yazılım Uzmanı 
 
 ziyaretçiler
 şuanki ziyaretçi
 günlük ziyaretçi
 günlük ziyaret 24 
 toplam ziyaretçi 100125 
 toplam ziyaret 221192 
   
 

   
    

2004 yılı itibari ile tekstil, emprime baskı sektörü için makinalardan veri alan üretim takibi yazılımının Ar-ge sine başlanması ve bu yazılımın hayata geçirilmesi ile çalışmalarımıza başladık.

Kurumsal Yazılım projeleri ve Otomasyonel yazılımlar üretmek ve her alandaki sektörlerin yazılım eksiklerine çözüm bulmak ve Internet tabanlı siteler ve uygulamalar üretmek amaçlı çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur.

Aralık 2005 yılında Efe Bilgisistem San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşumuzu yaptık ve kurumsal olarak yazılım firmaları arasına bizde katılmış olduk. Firma kuruluşumuz ile birlikte emprime sektörü için hazırlamış olduğumuz üretim takip sistemimizin, nakış sektörü için de uyarlanmış bir sürümünü hazırlamaya başladık. Ekim 2005 de nakış sektörü üretim takip sistemimiz de çalışmaya başladı.
 
İlerleyen zaman içerisinde verdiğimiz hizmet anlayışımız ve müşterilerimize sağladığımız bize olan güvenlerini arttıran çalışmalarımızla, müşterilerimizin teknoloji alanında  ihtiyaç duydukları her konuda, güvenilir ve doğru çözümler üreten bir firma olmayı kendimize hedef seçtik.
 

İnternet yayın ve teknolojileri alanında kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri üzerine tasarım ve yazılım ekibimiz tarafından projelendirilerek kodlaması yapılır. Web siteleri yanında internet üzerinden yapılmak istenen her türlü uygulama projeleri de uzman ekibimizce tasarlanıp geliştirilerek sorunsuz çalışması sağlanır. Bunun yanı sıra ARGE bölümümüzde yeni projeler üretilerek, kendimize ait yazılım ve teknoloji ürünleri ile sektörde adımızı duyurmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmet ve çalışmalarda, bizden doğru, güvenilir ve profesyonel çözümler alabilmelerini sağlamak en büyük amacımızdır.